Kontakta oss

Michael Danielsson – VD
Direkttel: 0911-25 72 39
Mobil: 070-517 32 37
E-post: michael.danielsson@ojebynsglas.se

 

Michael Lundkvist – Försäljning & Kalkyl
Direkttel: 0911-25 72 37
Mobil: 070-661 62 96
E-post: michael.lundkvist@ojebynsglas.se

 

Erik Viklund – Produktion & System/IT
Direkttel: 0911-22 10 54
Mobil: 073-073 08 80
E-post: erik@ojebynsglas.se

 

portrattfoto_mats
Mats Björk – Försäljning
Direkttel: 0911-22 10 52
Mobil: 070-559 38 49
E-post: mats@ojebynsglas.se

 


Mattias Wiksten – Försäljning
Direkttel: 0911-25 74 50
Mobil: 070-659 38 64
E-post: mattias@ojebynsglas.se

 


Johnny Kjellberg – Konstruktion
Direkttel: 0911-25 74 51
Mobil: 070-221 16 00
E-post: johnny@ojebynsglas.se

 

portrattfoto_karin
Karin Ramke – Ekonomi
Direkttel: 0911-22 10 50
E-post: karin@ojebynsglas.se

 

 

portrattfoto_svante
Svante Björk – Kalkyl
Direkttel: 0911-22 10 51
Mobil: 070-559 38 50
E-post: svante@ojebynsglas.se

 

Vill du komma i kontakt med oss? Fyll i formuläret nedan eller ring oss.

Om du vill ha prisuppgift eller en offert så klickar du på länken offertförfrågan.

ADRESS

Hammarvägen 14 943 36 Öjebyn

KONTAKTUPPGIFTER

Tel: 0911-22 10 50
Fax: 0911-22 10 59
Epost: info@ojebynsglas.se

    Ditt namn (obligatorisk)

    Din epost (obligatorisk)

    Ämne

    Ditt meddelande

    ADRESS

    Hammarvägen 14 943 36 Öjebyn

    KONTAKTUPPGIFTER

    Tel: 0911-22 10 50
    Fax: 0911-22 10 59
    Epost: info@ojebynsglas.se